STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Oznámení

Ruším layouty na přání

9. ledna 2011 v 16:14 | Madeleine Flowers
Už samotný název vypovídá téměř vše o obsahu tohoto článku. Ano, ruším layouty na přání. Dělala jsem je ráda, ale vůbec nestíhám a většinou dostáváte vyřízené objednávky až po dvou měsících a to je hodně dlouhá doba. Proto se všem, kteří si lay dosud objednali a nevyřídila jsem jejich objednávku, moc omlouvám, ale opravdu nestíhám a když je čas, tak není fantasie a hlavně obrázky. Možná se k tomu jednou ještě vrátím, ale momentálně... Snad chápete.

Děkuji

9. ledna 2011 v 16:07 | Madeleine Flowers
Ahoj!
Chtěla bych moc poděkovat všem, co mi vyplnili dotazník. Moc jste mi pomohli.
Děkuji.

Nový rok 2011

6. ledna 2011 v 17:32 | Madeleine Flowers
Nový rok
2011

A je to tady!
Nový rok je tu a já vám, sice opožděně,
ale přece, přeji vše nejlepší a mnoho úspěchů.

Copyrights - grafický blog

7. září 2010 v 17:58 | Madeleine Flowers

copyrights
Přidala jsem se do grafického týmu na copyrights.
Nyní najdete mou grafickou tvorbu i na těchto stránkách.

1. září

1. září 2010 v 23:09 | Madeleine Flowers
bgv

Po dvouměsíčních prázdninách opět do školy. Zvláštní pocit. A ještě zvláštnější je, že jsem vlastně docela těšila a těším, samozřejmě na spolužáky, na učení se netěší asi nikdo, až na prvňáčky.
Mé prázdniny? Byly opravdu nabité. Celkové zhodnocení - nejlepší prázdniny v mém životě. Prázdniny, na které asi nezapomenu a za to vděčím jedné mi velmi drahé osobě.
;)
Francie a návštěvy příbuzných a známých po celé republice, čili jsem všehovšudy byla doma asi 14 dní. Ale nevadilo mi to. Tyto prázdniny byly takové, že se pořád něco dělo a to se mi líbilo.

A co vaše prázdniny? Kde jste se byli podívat vy?
     Piště, ráda si poslechnu vaše prázdninové zážitky.

P.S.: Ještě dodám slíbené fotky z Francie, nebyla jsem doma. Přijela jsem včera, takže snad do zítřka dodám.

Francie

28. července 2010 v 17:27 | Madeleine Flowers
eifellovka

ODJÍŽDÍM DO FRANCIE!

Do příští neděle tu pravděpodobně neuvidíte žádný nový
přidaný článek, jedu s rodiči a sestrou do Francie.

Mějte se krásně.

Omluva

31. května 2010 v 21:50 | Madeleine Flowers
sad
Omlouvám se všem - čtenářům, SB...
Nešel mi týden internet, tak jsem se sem vůbec nedostala, abych přidala článek
či napsala komentář k vám SB a  dalším, kteří sem chodíte.
Vynahradím vám to.

Přede mnou je velké období zkoušek a lépe řečeno - zkouškový týden, takže mi teď na všechny ostatní aktivity moc času nezbyde, ale určitě si vždycky pár minutek na blog najdu.

K objednávkám desingu:
Pokusím se vyřídit vaše objednávky co nejdříve, ale počítejte s tím, že to možná bude nějakou chvíli trvat, kvůli těm zkouškám, ale určitě je všichni budete mít hotové do prázdnin,
čili to platí pro:
Dominicu, Lucylley, Sabču, Lucii Maroszovou, Lenču, Pattuli a Nathaly.

Doufám, že budete mít ještě tu trpělivost.

Vzkaz pro Dominicu: Omlouvám se, ale budu muset tvůj desing na přání úplně
předělat nebo udělat nový, protože mi vůbec nejde nastavit na blog.cz,
je to omezené a zatím jsem nepřišla, jak na to.

Anketa: Jaký používáte prohlížeč?

22. února 2010 v 16:26 | Madeleine Flowers
Napadlo mě udělat takový průzkum týkající se internetových prohlížečů. Myslím, že by mi to i pomohlo, když dělám desingy, na který prohlížeč se mám pravděpodobně nejvíc ohlížet.
Děkuji za váš hlas.

Nový měsíc + konečně chřipkové prázdniny

17. prosince 2009 v 12:54 | Madeleine Flowers
V úterý v 11. jsem se vrátila z kina. Konečně jsem viděla Nový měsíc. Celkem se mi to líbilo, až na to, jak nehezcí byli Volturiovi.
Další věc je, že jsem se dočkala i na poslední dva dny chřipkových prázdnin! :) Jaká radost všech, kdy začali křičet radostí, když přišel ředitel a oznámil nám to. Krása.
Taky napadl sníh, ale je hrozná zima. :)

Nestíhám

9. prosince 2009 v 19:29 | Madeleine Flowers
Promiňte mi to, nestíhám. Vůbec.
Kde jsou ty časy, kdy mé blogy jen vzkvétaly a každý den se těšily minimálně dvou článků?
Odpověď je ve hvězdách.
Mám teď plno zkoušek a vystoupení a nedokáži se už pomalu soustředit na nic jiného, pořád jenom nervy s tím, jestli mi nevypadne text nebo jestli spletu několiv tónů na klavíru nebo jestli ten vysoký tón dneska vůbec vyzpívám...
Dneska ve škole jsme měli pohotovostní situaci, kdy mě učitelka poslala o hodinu dřív domů, protože kamarádka, která měla hrát na jednom dramatickém vystoupení, kterého se též účastním, na klavír, onemocněla, čili jsem ji musela zastoupit a za hodinu jsem se musela naučit tři skladby. Nakonec jsem to zvládla, ale trémě jsem se nevyhnula.
Budu se sem snažit dát několik článků napřed, ale zatím to moc slavně nevidím. Nesmím zapomínat, že je pořád ještě škola.
Zlaté chřipkové prázdniny, kéž by nastaly i u nás. Tím nechci říct, aby byly lidé nemocní, ale takové předčasné vánoční prázdniny by špatné nebyly.
Jak je to u vás? Máte už chřipkové prázdniny?

Novinka a změna

30. srpna 2009 v 23:48 | Madeleine Flowers
Ahoj,
chtěla bych se vám moc omluvit, že vážně články moc nepřibývají, ale mám pro vás zajímavé zprávy o tom, na co se můžete v nejbližší době těšit.
Založila jsem si nový blog, kde budu prezentovat čistě jen svou grafickou tvorbu... nebudu sem zatím dávat adresu, protože jsem je založila včera a ještě tam téměř nic není, ale během září, až budou stránky nějak vypadat a obsahovat víc než 5 článků (alespoň), tak vám sem dám odkaz a trochu té omáčky kolem... =oD

A jako další věc - chystám nový desing. Nevím, jestli budu stíhat vytvořit si vlastní, protože na začátku školního roku toho budu mít až nad hlavu... čili... přemýšlela jsem i o variantě provizorního desingu na kratký čas od nějakého layoutáře (Cirila, Blanch... nebo tak někdo). No, ale ještě uvidím... Chtělo by to zase krapet změnu, aby to tu prokouklo, všechno uspořádat a začít se blogu zase plně věnovat.
Taky jsem přemýšlela o aktualizaci a o počátku rubriky - "Bádání po jiném životě", která mi v hlavě vznikla jako chvilkový nápad, o kterém se přemítá, ale v realitu se zatím neuvedl... proto bych to chtěla napravit a začít, takže byste se snad do konce září či začátkem října měli dočkat prvního příspěvku. :-)

Tak to by bylo k tomuto blogu a novému grafickému a aby toho nebylo málo, chtěla bych ještě upozornit, že v blízké době sfouknu prach ze starých stránek, které slouží jako fotobanka bez placení, akorát si můžete být jisti autorskými právy a můžete fotky/obrázky používat kdekoli.
www.fotoprovsechny.blog.cz
To je ta slavná adresa, od které jsem mnoho očekávala, ale klesla až do spodního úseku mého šuplíku... upadla v zapomnění a až teď, když jsem uklízela a uspořádávala jsem si věci, tak jsem na ni narazila a rukou lehce setřela první nános prachu - změnila jsem desing a vrátila stránkám lesk a obláčkovou barvu.
Pokud by se našel někdo, kdo rád fotí, určitě se ozvěte, pokud byste chtěli pomoct a přispívat na tyto stránky s tím, že byste byli prezentováni, měli byste tam odkaz na vaše stránky a plno dalších věcí.

První polovina září bude hodně nabitá, takže asi nebudu stíhat přidávat články... nechci nic slibovat ani nic omezovat, ale raději vás na tuto možnost připravuji. ;-)

A nakonec bych chtěla upozornit na aktuální články, které jste možná přehlédli nebo jste na ně zapomněli:

Byla jsem pryč...už jsem zpátky... ale hned zase jedu

6. července 2009 v 16:10 | Madeleine Flowers
Omlouvám se, že za poslední týden nepřibyl žádný článek, ale nebyla jsem doma. Bylo to rozhodnutí narychlo a ani jsem vám nemohla dát vědět. Byla jsem u babičky v Mostě a přijela jsem včera večer, proto jsem se nestihla ozvat.
Sice jsem zpět, ale hned v sobotu zase jedu pryč na týden. :-) Tak doufám, že si užíváte prázdnin.
Mějte se krásně.

Odjíždím

28. května 2009 v 22:28 | M. K.
Ahoj,
chtěla bych vám oznámit, že zítra, pozítří a v neděli tady nebudu, takže se asi žádného článku nedočkáte... Další týden mám pak zkoušky, takže to budu mít taky napilno, ale pokusím se sem dostat... :-) Tak jen abyste věděli...

Madeleine Flowers

Nakreslené - Bella a Edward

18. května 2009 v 15:29 | Madeleine Flowers
O víkendu jsem neměla co dělat, tak jsem si řekla, že si najdu nějakej pěknej obrázek a pokusím se ho nakreslit. Vybrala jsem si Bellu a Edwarda na plese. Přiznám se... nepovedlo se mi to... :-D Bella docela ještě jde.. ale Edward.. chudák... má malou hlavu.. :-D oproti ní. No nic. Posuďte sami.


Je to trochu víc zvětšený... protože papír A4 není dostatečně velký... :-D

Výlet a klavír aneb já jsem šílenec!

12. května 2009 v 18:32 | Madeleine Flowers
Včera jsem nepřidávala žádné nové články poněvadž jsem byla v Praze. Byla jsem tam se školou. A co se nestane? Prší... říkám si... to bude dobré, mám deštník... Ale... Venku před autobusem s tím deštníkem bojuju - najednou něco křupne - aha... hezký... takže jsem naprosto jasně věděla, co to znamená... snažím se to nějak složit zpátky, ale ono ne... (no to jsou prostě ty skládací deštníky!) - nakonec jsem to teda vzdala... Zmokla jsem, takže se ani moc divit nebudu, kdybych byla nemocná... :-D
Podívala jsem se do planetária - toulky sluneční soustavou... Byla to nuda... málem jsem tam usnula. :-D
Posléze jsme šli na "procházku" Starým městem, přičemž jsme u Prašný brány dostali volno. Přestalo naštěstí pršet, všechno mi už uschlo, takže jsem byla ráda... (A kdo ne, že? :-D)
Prošla jsem několik obchodů, přičemž velká část z toho byla knihkupectví. Nakonec jsem ztvrdla v hudebninách, kde... No... řekněte mi... utratili byste 400,- Kč jenom za noty na klavír??? :-D Jsem šílenec... já vím... :-D
Asi kolem 5 hodiny odpolední jsme měli sraz a šli se převlíknout a hurá do divadla... Byli jsme ve Stavovském na Sněhové královně. Bylo to vážně dobře zpracované a líbilo se mi to... :-)

Asi kolem 10... jsme konečně usedly na svá sedadla v autobuse a odjeli jsme na sever. Domů jsem přijela asi nějak mezi 12 - 1 hodinou v noci. A ještě jsem musela jít dneska do školy! Navíc.. ještě odpoledňák... ale přežila jsem to... zatím ve zdraví... :-D

Akorát jak jsem přišla... odcupitala jsem rovnou ke klavíru (- teda klávesám... :-( ) a listovala jsem v nových notách, co není tak těžké, aby to člověk jako já... ( jsem ve 2. ročníku) mohl zahrát... samozřejmě jsem si vybrala tu "nejlehčí" skladbu "Clair de Lune" - neboli - "Svit luny". :-D No, ale dobrá zpráva je... že umím už první řádek... :-D
 
 

Reklama