STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Hodnotím vaše blogy

Hodnotím vaše blogy - A2na

23. června 2009 v 11:04 | Madeleine Flowers


Desing - celkový pohled: Na tomto blogu je velmi zvláštní originální desing - lampa z níž vychází světlo. Velmi zajímavé a originální, opravdu. :-) Desing je celkově velmi jednoduchý... ale v jednoduchosti je přeci krása, že? ;-) Skvělá kombinace barev jako je černá a žlutobéžová. Stránka není ani moc široká a ani moc úzká. Celkově jsem mile potěšena a jsem spokojená. Desing je úžasný.

Menu: Stručně, jasně, vtipně uspořádáno. ... Pojďme si na ni posvítit ... Menu založeno také na originalitě a osobitosti. Moc se mi to líbí. Je tam málo rubrik, vše je přehledné... Není co dodat. Prostě menu jak má být... :-D :-)

Obsah - stránka: Články popisují autorku blogu. Když píše, odkrývá část sebe sama a návštěvníci ji mohou poznávat. Odpovídá za to i její styl psaní. Velmi osobitý, přirozený... Články jsou psané... tak akorát... ani zase tak dlouhé ani krátké... Najdeme tam spoustu zajímavých věcí a můžeme se podělit podělit o svůj názor.
Prostě.. není co dodat... tento blog je velmi zajímavým příkladem toho, kdy se člověk neupíná k jedné věci, ale je spíš volnomyšlenkářem a nezáleží mu na okolí, ale spíš na aktuálním stavu a originalitě... Nesnaží se opičit a mít svůj blog oblíbený, ale snaží se zaujmout něčím jiným... Chce najít něco svého a v tom vynikat... Nevím, jestli jste mě všichni pochopili, ale přesto říkám, že tento blog má své kouzlo tím, že je jiný, než všichni ostatní.

Hodnotím vaše blogy

10. června 2009 v 19:40 | Madeleine Flowers
Hodnotící blog - Scope (webové stránky)

Desing - celkový pohled: Otevřu si stránku Scope a vykoukne na mě velmi zvláštní desing, který zapůsobí na návštěvníky, kteří mají podobný styl jako autorka stránek. Celý desing je sladěn hlavně do barvy hnědé a červené - dobrá kombinace. Desing je dobře propracovaný, jde vidět, že autor desingu si umí hrát... Zaoblení, okraje, což působí příjemně. Písmo je čitelné i přes to, že je jako pozadí nastaven obrázek. :-) Desing je perfektní.

Menu: Menu je hezké, čitelné, člověk se v něm vyzná... seřazen podle důležitosti či zajímavosti nebo jak to mám nazvat... Rozcestníky... No... nevím co dodat... Taky v pořádku.

Obsah - stránka: Když jde pouze o novinku nebo zajímavost, je jednoduchá, stručná a jasná, že to všichni pochopí a nikdo se do toho nezamotá... :-) Doplněny články obrázky téměř vždy... :-)
Obsahově jsou stránky rozsáhlé. Najdeme tam hlavně asi... příběhy, které jsou zajímavé...

Jinak co dál? Stránka je perfektní. Každý se na ní vyzná, čili je přehledná a dobře uspořádaná... Má desing pěkný, ale upoutá spíš jen určitý druh lidí... (tím nic nesnižuji) a celkově se mi stránka líbí - desing, menu, obsah... Jen tak dál... Krása.

Hodnotím vaše blogy - Greenelephant

14. května 2009 v 15:14 | Madeleine Flowers


Desing - celkový pohled: Barvy jsou hezky sladěné - černá, bílá a růžová se k sobě hodí. Stránka ani moc široká a ani moc úzká. Záhlaví... tam bych vytkla jednu věc a to tu, že je záhlaví až moc velké, i když by normálně ani nemuselo. Máš tam malé obrázky a působí to na mě, že je to takové až moc velké to záhlaví, čily... trošku bych to změnšila, jinak je to moc pěkné. Blog není zaměřený přesně na jednu věc, čily je jedno jaký obrázek je v záhlaví. :-) Dál už asi nic nedodám... :-) Jsem spokojena.

Menu: I když je tam více rubrik, jsou seřazené podle abecedy a člověk se v menu vyzná. Jsou také i vyrobené rozcestníky. Oceňuji. :-)
Pak taky ikonka blogu a další zajímavé ikonky a odkazy na další stránky. A jako zajímavost - recordy v náštěvnosti... (gratuluji, hezká čísílka). Pak bych akorát dala pozor na svítící značky nebo písmena... popř. animace... tam bych - do menu - volila míň syté barvy... a když už animace (jen poznámka do budoucna) tak doporučuji tak jednu dvě... víc ne... Protože to může působit rušivě.
Aktuality nad stránkou upoutají, ale pozor na ty blikající značky... takhle to ještě nevadí, ale víc bych jich tam nedávala... :-)

Obsah - stránka: Články jsou jednoduché, stručné a jasné... nikdo se v nich nezamotá a lenochy to taky neodradí... :-D Což je dobré... Vyjádření několika větami, že to každý pochopí... Není to jenom o jedné a té samé věci, ale střídají se např. obrázky (fotky), videa, zajímavosti a tak podobně. :-)

Myslím, že tento blog si získá ještě víc... a více návštěvníků, kteří se sem budou rádi vracet. :-)

Hodnotím vaše blogy - Kačí

13. května 2009 v 19:36 | Madeleine Flowers


Desing - celkový pohled: Celkově je desing hezky sladěný. Barvy - šedá, růžová a bílá k sobě dobře pasují. :-) Záhlaví je hezky provedené. Stránka není ani moc široká ani moc úzká. :-) Blog není zaměřený na jednu určitou věc, což se mi líbí... Pořád může o něčem novém psát. Nic víc asi nelze dodat. :-)

Menu: Vlevo a nad stránkou - originální (málokdo by se s tím chtěl patlat :-) - oceňuji. Menu vlevo - zajímavosti: majitelka, desing a ikonka s odkazem. :-) Moc pěkné. Rozdělené na rozcestníky. :-)
Jediná věc, kterou bych vytkla je, že menu je udělané v autorském profilu, i když blog.cz udělal na tuto věc určitou fuknci - volitelný box menu... nebo nějak tak se to jmenuje (nastavení-položky menu). Vím, že je to otrava předělávat to.. ale je to lepší... alespoň ten nadpis "Profil" nebude rušit a dole ten odkaz "více"... :-) (Jen taková rada.)

Obsah - stránka: Články jsou jednoduché. Autorce postačily klidně jen dvě tři věty na vyjádření obsahu... oceňuji... :-) Nalezneme hlavně obrázky a videa.
Blog je jinak moc hezky zpracovaný a určitě si získá i srdce návštěvníků.

Hodnotím vaše blogy - SnarlEcho

13. května 2009 v 18:49


Desing - celkový pohled: Když otevřu tuto stránku, objeví se příjemný do šeda sladěný desing. Je jasné už z desingu, že celá stránka je věnována "Twilight sáze". Písmo je jasně čitelné. Stránka je sice užší, ale není to zase tak moc, aby to působilo rušivě nebo tak něco... :-D Dál asi není co dodat. :-)

Menu: Je přehledně poskládané, že se v něm člověk vyzná. Není tam moc položek... spíš víc rozcestníků... to je lepší. :-) Jako zajímavost - založení blogu, majitelka, a dané téma... o čem je celý blog + ikonka. Menu provedené ve voliteném boxu. :-)

Obsah - stránka: Články jsou většinou krátké, stručné a jasné. Žádné zdlouhavé... a čtenáře tzv. lenochy to snad tak neodradí... :-) Články jsou různé... čily neopakují se pořád dokola jen obrázky nebo tak... ale najdeme tam i rozhovory (nebo co jsem to viděla... :-D), videa, info o hercích a postavách, různé zajímavosti a tak podobně... :-)
Myslím si, že takhle by mohl vypadat každý blog... Takhle... upraveně, propracovaně a hezky. :-)

Myslím, že si tuto majitelku krásného blogu můžeme brát za tzv. určitý vzor. ;-)

Hodnotím vaše blogy - Mařenka Střelenka

13. května 2009 v 18:01 | Madeleine Flowers


Desing - celkový pohled: Celý blog sladěný do jedné barvy - černá a písmo - bílá. Dobrá konbinace barev. Ze záhlaví by mělo být alespoň trošku patrné (pokud je blog založený na určitou hranici), o čem blog je. Tento neomezený, čily je v podstatě jedno, co se na desing dá. :-) Stránka není ani moc široká ani přehnaně úzká. :-) Dál není co dodat.

Menu: Je tam málo věcí, čily je to ještě pořád přehledné, i když to není seřazeno podle abecedy (pokud tam budeš dávat víc položek, tak bych už zvolení podle abecedy zvolila... je to lepší... :-) Nalezneme tam založení... originální zajímavost, jméno autorky blogu a kontakty... to se taky hodí a nemusíme to nikde různě vyhledávat.
Jediná věc, kterou bych vytkla je, že menu je udělané v autorském profilu, i když blog.cz udělala na tuto věc určitou fuknci - volitelný box menu... nebo nějak tak se to jmenuje (nastavení-položky menu). Vím, že je to otrava předělávat to.. ale je to lepší... alespoň ten nadpis "Profil" nebude rušit a dole ten odkaz "více"... :-) (Jen taková rada.)

Obsah - stránka: Články nejsou nijak složité, jsou srozumitelné. Možná bych ale dala novým článkům (jak je název - ty odkazy - přidat komentář, název, celý článek), tak těm bych nastavila podtžení, protože takhle se v článkách člověk špatně orientuje. Pak bych si možná dala pozor na měnění barvy textu a velikosti... Moc bych se do toho nepouštěla... spíš označit jen část textu, který chceš, aby byl jiný než ostatní... zdůraznit ho... ale ne celý text.. to působí trochu rušivě. :-)
Jinak se mi tvůj blog moc líbí a věřím, že bude kvést ještě dále do krásy. :-)

Hodnotím vaše blogy - Timos

12. května 2009 v 19:01 | Madeleine Flowers
Desing - celkový pohled: Otevřu Timosovu stránku a vykoukne na mě obrázek v záhlaví. Je hned jasné, že se jedná o Twilight neboli Stmívání a o tom je pravděpodobně celý blog. Tak to i odpovídá. :-) Vhodně zvolené barvy - ladí k sobě. Ale dostávám se k bodu, kde často blogeři chybují a té chybě se často nevyhnu ani já... Je to, že záhlaví je moc velké... Pod tím jsou obrázky a odkazy na různé desingy, ale to bych raději zvolila jinak... Tyto obrázky a odkazy, pokud je tam chceš mít, tak bych je dala spíš do menu a napsala bych např. různé vzhledy stránky nebo tak něco... Takhle, když je to v záhlaví, tak to působí rušivě... viz. předchozí hodnocení blogu.
Barva textu - tu bych u tohoto vzhledu dala celé do bíla... myslím i ty odkazy, protože to takhle působí až moc výrazně, ale jinak je to fajn... :-) Celkově se mi jinak desing líbí... :-)

Menu - Jednoduché, stručné, jasné... co se týče odkazů :-) Tak by to mělo být... Jinak bych pak dávala pozor na animace v menu... v tomto případě to není tak dobře vidět, ale někdy animace někdo zvolí tak, že je moc zářivá vůči desingu nebo se k němu vůbec nehodí... v tomto případě je to hezky sladěné, ale je jich tam až moc... čily bych zvolila spíš menší počet... max. 2-3 víc asi ne... :-)

Obsah - stránky: Podle všeho se blog teprve rozjíždí, protože článků tam ještě moc není, ale myslím, že čas vše změní... zatím články hodnotím následovně: jsou hezky napsané, stručně vyjádřené... jsou tam hlavně obrázky... nic složitého... což se mi líbí... :-)

Se stránkou jsem spokojená... líbí se mi a myslím, že časem najde i své stálé návštěvníky, kteří se budou dále vracet... Proč se nepodívat, že?

Hodnotím vaše blogy - Peťa

5. května 2009 v 18:44 | Madeleine Flowers
Zde je ohodnocený blog.

Desing - celkový pohled: Obrázek v záhlaví. Zajímavě zpracovaný, hezky se prolíná s okraji stránky. Akorát bych nejspíš vytkla velikost záhlaví, které je obrovské... u mě na pc (mám notebook - normální klasické rozměry) to zabýrá celou stránku a ještě asi půlku. Lepší by bylo to trochu zmenšit, aby to nepůsobilo tak obrovitě. Normálně, když člověk zobrazí stránku, nejprve se asi dívá na desing a o čem stránka je. V tomto případě je vše v pořádku... I když není menu vidět, čily se nemůžeme podívat na obsah... víme alespoň přibližně, že okrajově řečeno je blog/stránka o hudbě a tanci. A už z obrázků vyčteme, že nejspíš o nějakých moderních. :-) U některých blogů je to značně specifické... někdo nemá blog zaměřený na jednu věc ale na všelicos... v tom případě nevadí jiný desing... který totil nezpecifikuje blog, ale spíš člověka, jenž ho vlastní... :-) (má myšlenka)

Menu: Pokud jsi zvolila srdíčka, dala bych v tomto případě jen jedno a u všech stejně, aby to nepůsobilo "rozmáchlým" :-D (to je slovo) nepřehledným dojmem... Vytvoří to pak takové jakoby ty odrážky a myslíš, že by to vypadalo i pěknějš. A pokud máš víc položek v menu (ty jich máš 17 asi...) tak bych zvolila techniku - podle abecedy. Je to tedy čistě jen tvoje volba, ale pokud bys jich chtěla mít víc, tak podle abecedy nebo v lepším případě pak udělat rozcestníky. :-)
A ještě malinká zmínka... Menu je jinak perfektní, ale jenom malinká poznámka,... "Dance id my world :)" tak to by bylo hezčí dát to do motta, aby to víc vyniklo...

Obsah - články: Celkově články jsou jednoduché, stručné a jasné a nejsou v tom žádné zmatky... Oceňuji... :-) Autorka míchá hudbu s obrázky a soutěžemi... a vším možným... Čily je dobré... že to není pořád to stejné... No, nevím co dodat víc. Blog se mi jinak líbí... jak je zpracovaný... apod.


Hodnotím vaše blogy - Fleur

20. dubna 2009 v 18:05 | Madeleine Flowers
První milý človíček, který se přihlásil do - "Hodnotím vaše blogy" - je Fleur.

Tak... začínáme... :-)

 • Desing - celkový pohled: Světlá příjemná barva, jednoduchost desingu, záhlaví v menu - méně časté :-), ale hezké. Rámečkovité ohraničení - oddělení obrázků, že nepůsobí "ustřiženě"... :-) Dobrá volba. Zajímavé je, že postavy na okrajích zůstanou na svém místě, tak, jak mají. :-)
  Desing se mi celkově líbí, kombinace barev - výborná, obrázky - kvalitní, hodí se k sobě, stránka není ani moc široká ani moc úzká - nepůsobí to rušivě. Jsem spokojená. :-D
 • Menu: Seřazení rubrik, tak jak se k sobě hodí, není to sice podle abecedy (kdo by se s tím chtěl patlat), ale je to přehledné.
  Animace v menu... Někomu se to může líbit, ale na někoho může animace v menu působit rušivě, ale beru to z obecného hlediska, mě to třeba nevadí... :-D Akorát bych ti ale doporučovala nedávat jich tam víc než tak tři, potom by to mohlo být i moc.
  Přehledné, upravené do jednotného celku (zarovnání na střed + tečky kolem), není to nic přeplácaného - Opět jsem spokojená.
 • Obsah - články: Autorka blogu má osobní styl psaní, neopičí se... což oceňuji,... že prostě zůstává sama sebou. Na nic si nehraje a tak... Odrazuje se to z článků.
  Snaží se o denní aktualizaci i přes nedostatku času, jak jsme na tom asi všichni. Aktuální novinky ze světa Twilight a HP... to u ní najdeme, ale přece jen není výhradně vysazená na jednom jediném tématu, píše články i na jiná témata. Není zaměřená jedno, takže její stránky nejsou závislé na Twilight nebo HP, což oceňuji také... :-)
  Články se mi hezky čtou, nejsou ani moc dlouhé a ani moc krátké, tak akorát, že nikdo není ani otrávený ani nespokojený s nedostatkem. :-) Nezávislost na jednom jediném tématu. :-) Myslení i na druhé. :-) (Minidárky k narozeninám apod. :-D)
Tak... z mé hlavy dneska už nic víc neposoudím... Asi jsem vše vyčerpala... Nemám asi snad žádnou vítku a myslím, že takto by mohl vypadat každý blog, stačí když se člověk zamyslí a může udělat i velké věci... :-D

Hodnotím vaše blogy

19. dubna 2009 v 14:04 | Madeleine Flowers
Milí návštěvníci,
přichystala jsem pro vás nový článek s názvem - Hodnotím vaše blogy. Určitě jste to už někdy viděli nebo slyšeli... Rozhodla jsem se proto, tuto rubriku založit taky.

Pokud budete chtít ohodnotit blog, napište do komentářů.

Ohodnocení zahrnuje:
 • Desing (celkově)
 • Nápaditost a styl psaní článků
 • Menu
Určitě ještě něco, ale toto je hlavní. Přemýšlela jsem i o ohodnocení návštěvnosti, ale nakonec jsem to zavrhla, protože každý nemusí mít takové štěstí. :-)

Tak pište, už se těším na vaše blogy. :-)

Madeleine Flowers
 
 

Reklama