STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Leden 2010

Kurz photoshopu online

29. ledna 2010 v 22:01 | Madeleine Flowers
Už dlouho přemýšlím o tom, že bych zavedla něco takového jako jsou kurzy photoshopu. Dělat tutorialy je sice hezké, ale když člověk něco nepochopí nebo nezná jen určité věci, tak je to pak složitější, než to zprvu vypadá, proto jsem se rozhodla udělat "Kurzy photoshopu", jak pro začátečníky, tak pro trochu pokročilé. Já nejsem žádná profesionálka, ale myslím, že bychom si nějakou určitou cestou mohli pomáhat navzájem.

Založila jsem si nový skype účet, kde se bude (možná i každý den) konat v určitou dohodnutou hodinu výuka photoshopových kouzel či diskuze na téma photoshop. Pokud by měl někdo zájem, stačí do komentářů napsat souhlas s předběžnou účastí.

Proč zrovna na skypu a ne na ICQ?
S ICQ nemám moc dobré zkušenosti a stává se mi často, že vypadává nebo se vůbec nemohu přihlásit, proto bych zvolila raději skype, kde je možnost (nevím, zda je i na ICQ) přizvání do konverzace více lidí najednou.

Skype jméno: layout-m

Napište do komentářů a dále se domluvíme...
Vše je zatím předběžně. Byl to pouhý nápad a nevím, jestli bude mít nějakou odezvu, proto piště své názory do komentářů.

Spřátelení s Yvainne a Elevanse

29. ledna 2010 v 21:18 | Madeleine Flowers |  Spřátelení
Nové spřátelení s Yvainne a Elevanse.

Yvainne má blog zatím v začátcích, ale už se tam začínají rýsovat moc pěkné články budou stále přibývat, proto neváhejte navštivte ji.

U Elevanse toho najdete spoustu, nemá blog se speciálním zaměřením, čili určitě si přijdete na své.

Jinak se chci ještě omlouvit, že si vás přidávám se zpožděním, i když jsem to slíbila dřív. Děkuji.

Výroba houslí

29. ledna 2010 v 15:33 | Madeleine Flowers |  Videa
Výroba houslí. Náhodou jsem to našla a přišlo mi to celkem zajímavé, tak jsem se o to s vámi taky podělila.Layout: Keira Knightley

28. ledna 2010 v 18:49 | Madeleine Flowers |  Známé osobnosti

Nový desing s Keirou Knightley známou hlavně z filmů Piráti z Karibiku nebo Pýcha a předsudek.
(Zjistila jsem, že normální nastavení menu mi funguje po asi dvou hodinové práci pravděpodobně jen v prohlížeči Mozilla, jindy se to poněkud rozjelo, tak buď prosím trochu schovívaví. Většina lidí však dneska ale mozillu používá, tak snad to nevadí tak moc.)

Projekt: "Život a smrt aneb co přijde pak?"

26. ledna 2010 v 20:02 | Madeleine Flowers |  Bádání po jiném životě
Ve škole o projektovém dnu jsem udělala projekt o životě po smrti. Měli jsme u každého projektu napsat výstup a ten vám sem nyní dávám jako přiblížení toho, jak onen projektový den probíral, jak jsem vám slíbila v tomto článku. Tento článek obsahuje i anonymní názory zúčastněných.


23. února proběhl projekt s názvem "Život a smrt aneb co přijde pak?". Už z názvu lze odvodit, že projekt se zabýval otázkou života po smrti, tedy co přijde po tom, když zemřeme.

Celý den začal filmem "Jak přicházejí sny", v jehož hlavní roli byl Robin Williams, Cuba Gooding a Annabella Sciorra, a režisér tímto filmem vyjádřil jeden z možných pohledů na život po smrti.

Blend: Keira Knightley

25. ledna 2010 v 15:45 | Madeleine Flowers |  Moje grafika
Blend s Keirou Knightley
- klik pro zvětšení -


Nový desing - Madeleine Flowers

23. ledna 2010 v 13:41 | Madeleine Flowers |  Desingy tohoto blogu


Změnila jsem desing za tento poněkud jednoduchý, ale člověk by nevěřil, že právě tak jednoduchý layout bude tak složité nastavit, nakonec vzniklo několik chyb, ale už vážně nevím, jak je opravit. Na každém počítači je to jiné... Takže když máte jiné rozlišení obrazovky, tak se to asi zobrazí špatně. Tento layout tady bude chvíli, ale zase za nějakou dobu jej změním, z důvodu těch komplikací.
Dop. Liter.: Svědectví ze života po smrti

23. ledna 2010 v 11:55 | Madeleine Flowers |  Bádání po jiném životě

Svědectví ze života po smrti

(nakladatelství PATMOS)

Tato kniha nemá autora, protože je to duchovně přijatý text.

Co to znamená - duchovně přijatý text?
Určitě jste slyšeli o tom, že mnozí lidé vyvolávají duchy a mohou tak komunikovat s někým, kdo už nežije fyzicky na Zemi. K tomu vás určitě nechci nabádat, protože to není dobrá věc, spíš vám na tom chci přiblížit, jak tahle a jí podobné knihy vznikají.
K nějakému člověku na Zemi, který je vnitřně otevřený a vnímá děje na "druhém břehu" (i takoví lidé jsou mezi námi), takže k němu může přistoupit nějaký člověk, který zemřel a v obrazech nebo ve slovech s ním může komunikovat.

Právě tato kniha byla takto sepsána. Popisuje putování na onom světě; co je potom, když umřeme...Oznámení a SB

22. ledna 2010 v 23:15 | Madeleine Flowers
***

Pro vás

22. ledna 2010 v 23:12 | Madeleine Flowers
***
***
***
***
***


S.: A co když je to pravda?

21. ledna 2010 v 15:05 | Madeleine Flowers |  Stahuj
(Film - A co když je to pravda? - info)

Film: A co když je to pravda?

21. ledna 2010 v 15:00 | Madeleine Flowers |  Doporučuji

Je to taková ta typická americká komedie, ale podle mého názoru zase ne tak špatná, aby se hned házela do koše. Pojednává právě o klinické smrti (viz. zde - KS). Doporučuji.

Stručný obsah:
Romantická komedie A co když je to pravda? vypráví příběh dvou lidí, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná. Renomovaný komediální režisér Mark Waters (Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty) svedl dohromady Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Holka na roztrhání) a Marka Ruffala (Collateral, Piková trojka) ve filmu natočeném podle stejnojmenného bestselleru. Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?