STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Srpen 2009

Novinka a změna

30. srpna 2009 v 23:48 | Madeleine Flowers |  Oznámení
Ahoj,
chtěla bych se vám moc omluvit, že vážně články moc nepřibývají, ale mám pro vás zajímavé zprávy o tom, na co se můžete v nejbližší době těšit.
Založila jsem si nový blog, kde budu prezentovat čistě jen svou grafickou tvorbu... nebudu sem zatím dávat adresu, protože jsem je založila včera a ještě tam téměř nic není, ale během září, až budou stránky nějak vypadat a obsahovat víc než 5 článků (alespoň), tak vám sem dám odkaz a trochu té omáčky kolem... =oD

A jako další věc - chystám nový desing. Nevím, jestli budu stíhat vytvořit si vlastní, protože na začátku školního roku toho budu mít až nad hlavu... čili... přemýšlela jsem i o variantě provizorního desingu na kratký čas od nějakého layoutáře (Cirila, Blanch... nebo tak někdo). No, ale ještě uvidím... Chtělo by to zase krapet změnu, aby to tu prokouklo, všechno uspořádat a začít se blogu zase plně věnovat.
Taky jsem přemýšlela o aktualizaci a o počátku rubriky - "Bádání po jiném životě", která mi v hlavě vznikla jako chvilkový nápad, o kterém se přemítá, ale v realitu se zatím neuvedl... proto bych to chtěla napravit a začít, takže byste se snad do konce září či začátkem října měli dočkat prvního příspěvku. :-)

Tak to by bylo k tomuto blogu a novému grafickému a aby toho nebylo málo, chtěla bych ještě upozornit, že v blízké době sfouknu prach ze starých stránek, které slouží jako fotobanka bez placení, akorát si můžete být jisti autorskými právy a můžete fotky/obrázky používat kdekoli.
www.fotoprovsechny.blog.cz
To je ta slavná adresa, od které jsem mnoho očekávala, ale klesla až do spodního úseku mého šuplíku... upadla v zapomnění a až teď, když jsem uklízela a uspořádávala jsem si věci, tak jsem na ni narazila a rukou lehce setřela první nános prachu - změnila jsem desing a vrátila stránkám lesk a obláčkovou barvu.
Pokud by se našel někdo, kdo rád fotí, určitě se ozvěte, pokud byste chtěli pomoct a přispívat na tyto stránky s tím, že byste byli prezentováni, měli byste tam odkaz na vaše stránky a plno dalších věcí.

První polovina září bude hodně nabitá, takže asi nebudu stíhat přidávat články... nechci nic slibovat ani nic omezovat, ale raději vás na tuto možnost připravuji. ;-)

A nakonec bych chtěla upozornit na aktuální články, které jste možná přehlédli nebo jste na ně zapomněli:


Úsměv

20. srpna 2009 v 20:10 | Madeleine Flowers |  Příběhy
Úsměv nic nestojí a má velkou cenu. Obohatí toho, kdo ho dostane, a neochudí toho, kdo ho dává. Trvá jen akamžik, ale vzpomínka na něj může být věčná.

Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj mohl obejít. Nikdo není tak chudý, ay ho nemohl dát. Přináší štěstí do domu, podpírá při práci a je viditelným znamením hlubokého přátelství. Úsměv dá odpočinout od únavy, obnovuje odvahu demoralizovaným, ve smutku je útěchou, pomáhá od každé strasti. Ale je dobře, že se nedá koupit ani půjčit, ani ukrást, protože jeho hodnota je v okamžiku, kdy je věnován.

A když potkáte někoho, kdo se na vás neusměje, buďte štědří a usmějte se vy, protože nikdo nepotřebuje víc úsměv než ten, kdo ho sám dát neumí.

Dospělost - 20. narozeniny

13. srpna 2009 v 19:55 | Madeleine Flowers |  Příběhy
Další příběh, tedy spíše úvaha, která přibyla do mé sbírky... Je to takové divné... ale snad se to bude líbit... :-D Inspirovala jsem se dvacetinami mé sestry... ;-)
Jinak se chci ještě omluvit za to, že jsem toho sem moc nepřidala, za celý týden. Byla jsem u babičky...
Prosím, ignorujte gramatické chyby... neměla jsem čas to opravovat... děkuji...

Madeleine Flowers

Love Story

4. srpna 2009 v 15:08 | Madeleine Flowers |  Hudba
Tohle je moc krásně provedený klip k písničce, že jsem vám to sem musela dát... ;-)


Balada pro Adélku

4. srpna 2009 v 15:06 | Madeleine Flowers |  Hudba
Krásná skladba od Jiřího Maláska ?, zde - hraje Richard Clayderman. Vážně pěkně udělané video a hudba... na rozjímání... ;-)