STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Hodnotím vaše blogy - Timos

12. května 2009 v 19:01 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy
Desing - celkový pohled: Otevřu Timosovu stránku a vykoukne na mě obrázek v záhlaví. Je hned jasné, že se jedná o Twilight neboli Stmívání a o tom je pravděpodobně celý blog. Tak to i odpovídá. :-) Vhodně zvolené barvy - ladí k sobě. Ale dostávám se k bodu, kde často blogeři chybují a té chybě se často nevyhnu ani já... Je to, že záhlaví je moc velké... Pod tím jsou obrázky a odkazy na různé desingy, ale to bych raději zvolila jinak... Tyto obrázky a odkazy, pokud je tam chceš mít, tak bych je dala spíš do menu a napsala bych např. různé vzhledy stránky nebo tak něco... Takhle, když je to v záhlaví, tak to působí rušivě... viz. předchozí hodnocení blogu.
Barva textu - tu bych u tohoto vzhledu dala celé do bíla... myslím i ty odkazy, protože to takhle působí až moc výrazně, ale jinak je to fajn... :-) Celkově se mi jinak desing líbí... :-)

Menu - Jednoduché, stručné, jasné... co se týče odkazů :-) Tak by to mělo být... Jinak bych pak dávala pozor na animace v menu... v tomto případě to není tak dobře vidět, ale někdy animace někdo zvolí tak, že je moc zářivá vůči desingu nebo se k němu vůbec nehodí... v tomto případě je to hezky sladěné, ale je jich tam až moc... čily bych zvolila spíš menší počet... max. 2-3 víc asi ne... :-)

Obsah - stránky: Podle všeho se blog teprve rozjíždí, protože článků tam ještě moc není, ale myslím, že čas vše změní... zatím články hodnotím následovně: jsou hezky napsané, stručně vyjádřené... jsou tam hlavně obrázky... nic složitého... což se mi líbí... :-)

Se stránkou jsem spokojená... líbí se mi a myslím, že časem najde i své stálé návštěvníky, kteří se budou dále vracet... Proč se nepodívat, že?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.