STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Hodnotím vaše blogy - Peťa

5. května 2009 v 18:44 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy
Zde je ohodnocený blog.

Desing - celkový pohled: Obrázek v záhlaví. Zajímavě zpracovaný, hezky se prolíná s okraji stránky. Akorát bych nejspíš vytkla velikost záhlaví, které je obrovské... u mě na pc (mám notebook - normální klasické rozměry) to zabýrá celou stránku a ještě asi půlku. Lepší by bylo to trochu zmenšit, aby to nepůsobilo tak obrovitě. Normálně, když člověk zobrazí stránku, nejprve se asi dívá na desing a o čem stránka je. V tomto případě je vše v pořádku... I když není menu vidět, čily se nemůžeme podívat na obsah... víme alespoň přibližně, že okrajově řečeno je blog/stránka o hudbě a tanci. A už z obrázků vyčteme, že nejspíš o nějakých moderních. :-) U některých blogů je to značně specifické... někdo nemá blog zaměřený na jednu věc ale na všelicos... v tom případě nevadí jiný desing... který totil nezpecifikuje blog, ale spíš člověka, jenž ho vlastní... :-) (má myšlenka)

Menu: Pokud jsi zvolila srdíčka, dala bych v tomto případě jen jedno a u všech stejně, aby to nepůsobilo "rozmáchlým" :-D (to je slovo) nepřehledným dojmem... Vytvoří to pak takové jakoby ty odrážky a myslíš, že by to vypadalo i pěknějš. A pokud máš víc položek v menu (ty jich máš 17 asi...) tak bych zvolila techniku - podle abecedy. Je to tedy čistě jen tvoje volba, ale pokud bys jich chtěla mít víc, tak podle abecedy nebo v lepším případě pak udělat rozcestníky. :-)
A ještě malinká zmínka... Menu je jinak perfektní, ale jenom malinká poznámka,... "Dance id my world :)" tak to by bylo hezčí dát to do motta, aby to víc vyniklo...

Obsah - články: Celkově články jsou jednoduché, stručné a jasné a nejsou v tom žádné zmatky... Oceňuji... :-) Autorka míchá hudbu s obrázky a soutěžemi... a vším možným... Čily je dobré... že to není pořád to stejné... No, nevím co dodat víc. Blog se mi jinak líbí... jak je zpracovaný... apod.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa Peťa | Web | 5. května 2009 v 20:43 | Reagovat

Jeejdaa :)Ďakujem za také pekné ohodnotenie..fakt :)Veľmi ma to potešilo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.