STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Hodnotím vaše blogy - Greenelephant

14. května 2009 v 15:14 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy


Desing - celkový pohled: Barvy jsou hezky sladěné - černá, bílá a růžová se k sobě hodí. Stránka ani moc široká a ani moc úzká. Záhlaví... tam bych vytkla jednu věc a to tu, že je záhlaví až moc velké, i když by normálně ani nemuselo. Máš tam malé obrázky a působí to na mě, že je to takové až moc velké to záhlaví, čily... trošku bych to změnšila, jinak je to moc pěkné. Blog není zaměřený přesně na jednu věc, čily je jedno jaký obrázek je v záhlaví. :-) Dál už asi nic nedodám... :-) Jsem spokojena.

Menu: I když je tam více rubrik, jsou seřazené podle abecedy a člověk se v menu vyzná. Jsou také i vyrobené rozcestníky. Oceňuji. :-)
Pak taky ikonka blogu a další zajímavé ikonky a odkazy na další stránky. A jako zajímavost - recordy v náštěvnosti... (gratuluji, hezká čísílka). Pak bych akorát dala pozor na svítící značky nebo písmena... popř. animace... tam bych - do menu - volila míň syté barvy... a když už animace (jen poznámka do budoucna) tak doporučuji tak jednu dvě... víc ne... Protože to může působit rušivě.
Aktuality nad stránkou upoutají, ale pozor na ty blikající značky... takhle to ještě nevadí, ale víc bych jich tam nedávala... :-)

Obsah - stránka: Články jsou jednoduché, stručné a jasné... nikdo se v nich nezamotá a lenochy to taky neodradí... :-D Což je dobré... Vyjádření několika větami, že to každý pochopí... Není to jenom o jedné a té samé věci, ale střídají se např. obrázky (fotky), videa, zajímavosti a tak podobně. :-)

Myslím, že tento blog si získá ještě víc... a více návštěvníků, kteří se sem budou rádi vracet. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 greenelephant greenelephant | Web | 14. května 2009 v 15:29 | Reagovat

děkuju :-)

2 eli a latri eli a latri | Web | 14. května 2009 v 21:01 | Reagovat

jé vy máte ale zajímavý pozadí!!! :Da máte vůbec nějak zaměřenej blog?? enbo sme dáváte jenom to, co vás baví?? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.