STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Květen 2009

Odjíždím

28. května 2009 v 22:28 | M. K. |  Oznámení
Ahoj,
chtěla bych vám oznámit, že zítra, pozítří a v neděli tady nebudu, takže se asi žádného článku nedočkáte... Další týden mám pak zkoušky, takže to budu mít taky napilno, ale pokusím se sem dostat... :-) Tak jen abyste věděli...

Madeleine Flowers

Layout - Love you

24. května 2009 v 19:12 | Madeleine Flowers |  Světlé
Další layout do sbírky. :-)
Pokud by si layout chtěl někdo stáhnout, stačí napsat na e-mail: madeleine.flowers@seznam.cz

Pravidla pro stahování: Zde!

Final Fantasy X - Sad violin

24. května 2009 v 12:02 | Madeleine Flowers |  Hudba
Další příspěvek do rubrika - hudba. :-) Je to krásné. Vřele doporučuji pustit... :-)


Věděli jste, že... (Stmívání!)

19. května 2009 v 18:10 | Madeleine Flowers |  Stmívání
Napsala jsem vám šest věcí, které jsem nasbírala na základě různých zdrojů a článků z AJ stránek o Stephenii Meyer apod. :-)
  • Věděli jste, že Rosalie se měla původně jmenovat Carol?
  • Věděli jste, že Jasper se měl původně jmenovat Ronald?
  • Věděli jste, že Stephenie Meyerová vymyslela celý příběh díky snu, který se jí jednoho dne zdál, ve kterém viděla obyčejnou dívku a nádherného kluka, celého bíleho, který se na ní díval zvláštním hltavým způsobem... ? (odvodíte sami)
  • Věděli jste, že Stephenie Meyerová psala celou sérii po nocích (večerech), kdy měla konečně volno a mohla se soustředit alespoň 5 minut bez přerušení?
  • Věděli jste, že jméno Edward vybrala Stephenie na základě románů Jane Austenové, ve kterých hledala inspiraci?
  • Věděli jste, že jména Cullenových hledala Stephenie ve starých spisech (sčítání lidu asi...) a tam pak vybrala jména, která byla v tehdejší době dost populární?

Madeleine Flowers

Edward a jeho piano

18. května 2009 v 16:20 | Madeleine Flowers |  Robert Pattison
Viděli jste tohle video??? Já teda ještě ne. Edward (Robert Pattison) hraje na klavír nějakou krásnou skladbu. Není to z filmu namíchané video a k tomu skladba... je to skutečně takhle natočené! Pusťte si to... :-)


Nakreslené - Bella a Edward

18. května 2009 v 15:29 | Madeleine Flowers |  Oznámení
O víkendu jsem neměla co dělat, tak jsem si řekla, že si najdu nějakej pěknej obrázek a pokusím se ho nakreslit. Vybrala jsem si Bellu a Edwarda na plese. Přiznám se... nepovedlo se mi to... :-D Bella docela ještě jde.. ale Edward.. chudák... má malou hlavu.. :-D oproti ní. No nic. Posuďte sami.


Je to trochu víc zvětšený... protože papír A4 není dostatečně velký... :-D

Animace - Bella a Edward - v autě

17. května 2009 v 21:31 | Madeleine Flowers
Další pokus o animaci... :-D Musela jsem si materiál udělat sama, tak to podle toho taky vypadá... :-D


Spřátelení s Janičkou

17. května 2009 v 20:08 | Madeleine Flowers |  Spřátelení
Nuže... další spřátelení - s Janičkou neboli Potterofilkou, která má blog převážně o Harrym Potterovi a Stmívání. Nalezneme u ní různé zajímavé články s videi, fotkami např. z natáčení nebo nějaké aktuální zajímavosti a podobně. :-) Určitě se k ní podívejte, protože to stojí za to. :-)

Rozbřesk - děj - videa

15. května 2009 v 18:53 | Madeleine Flowers
Děj v Rozbřesku. Moc hezky zpracované...

Animace - Bella with Edward

15. května 2009 v 18:43 | Madeleine Flowers
Tohle je můj pokus o animaci... :-DHodnotím vaše blogy - Greenelephant

14. května 2009 v 15:14 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy


Desing - celkový pohled: Barvy jsou hezky sladěné - černá, bílá a růžová se k sobě hodí. Stránka ani moc široká a ani moc úzká. Záhlaví... tam bych vytkla jednu věc a to tu, že je záhlaví až moc velké, i když by normálně ani nemuselo. Máš tam malé obrázky a působí to na mě, že je to takové až moc velké to záhlaví, čily... trošku bych to změnšila, jinak je to moc pěkné. Blog není zaměřený přesně na jednu věc, čily je jedno jaký obrázek je v záhlaví. :-) Dál už asi nic nedodám... :-) Jsem spokojena.

Menu: I když je tam více rubrik, jsou seřazené podle abecedy a člověk se v menu vyzná. Jsou také i vyrobené rozcestníky. Oceňuji. :-)
Pak taky ikonka blogu a další zajímavé ikonky a odkazy na další stránky. A jako zajímavost - recordy v náštěvnosti... (gratuluji, hezká čísílka). Pak bych akorát dala pozor na svítící značky nebo písmena... popř. animace... tam bych - do menu - volila míň syté barvy... a když už animace (jen poznámka do budoucna) tak doporučuji tak jednu dvě... víc ne... Protože to může působit rušivě.
Aktuality nad stránkou upoutají, ale pozor na ty blikající značky... takhle to ještě nevadí, ale víc bych jich tam nedávala... :-)

Obsah - stránka: Články jsou jednoduché, stručné a jasné... nikdo se v nich nezamotá a lenochy to taky neodradí... :-D Což je dobré... Vyjádření několika větami, že to každý pochopí... Není to jenom o jedné a té samé věci, ale střídají se např. obrázky (fotky), videa, zajímavosti a tak podobně. :-)

Myslím, že tento blog si získá ještě víc... a více návštěvníků, kteří se sem budou rádi vracet. :-)

Hodnotím vaše blogy - Kačí

13. května 2009 v 19:36 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy


Desing - celkový pohled: Celkově je desing hezky sladěný. Barvy - šedá, růžová a bílá k sobě dobře pasují. :-) Záhlaví je hezky provedené. Stránka není ani moc široká ani moc úzká. :-) Blog není zaměřený na jednu určitou věc, což se mi líbí... Pořád může o něčem novém psát. Nic víc asi nelze dodat. :-)

Menu: Vlevo a nad stránkou - originální (málokdo by se s tím chtěl patlat :-) - oceňuji. Menu vlevo - zajímavosti: majitelka, desing a ikonka s odkazem. :-) Moc pěkné. Rozdělené na rozcestníky. :-)
Jediná věc, kterou bych vytkla je, že menu je udělané v autorském profilu, i když blog.cz udělal na tuto věc určitou fuknci - volitelný box menu... nebo nějak tak se to jmenuje (nastavení-položky menu). Vím, že je to otrava předělávat to.. ale je to lepší... alespoň ten nadpis "Profil" nebude rušit a dole ten odkaz "více"... :-) (Jen taková rada.)

Obsah - stránka: Články jsou jednoduché. Autorce postačily klidně jen dvě tři věty na vyjádření obsahu... oceňuji... :-) Nalezneme hlavně obrázky a videa.
Blog je jinak moc hezky zpracovaný a určitě si získá i srdce návštěvníků.

Hodnotím vaše blogy - SnarlEcho

13. května 2009 v 18:49 Hodnotím vaše blogy


Desing - celkový pohled: Když otevřu tuto stránku, objeví se příjemný do šeda sladěný desing. Je jasné už z desingu, že celá stránka je věnována "Twilight sáze". Písmo je jasně čitelné. Stránka je sice užší, ale není to zase tak moc, aby to působilo rušivě nebo tak něco... :-D Dál asi není co dodat. :-)

Menu: Je přehledně poskládané, že se v něm člověk vyzná. Není tam moc položek... spíš víc rozcestníků... to je lepší. :-) Jako zajímavost - založení blogu, majitelka, a dané téma... o čem je celý blog + ikonka. Menu provedené ve voliteném boxu. :-)

Obsah - stránka: Články jsou většinou krátké, stručné a jasné. Žádné zdlouhavé... a čtenáře tzv. lenochy to snad tak neodradí... :-) Články jsou různé... čily neopakují se pořád dokola jen obrázky nebo tak... ale najdeme tam i rozhovory (nebo co jsem to viděla... :-D), videa, info o hercích a postavách, různé zajímavosti a tak podobně... :-)
Myslím si, že takhle by mohl vypadat každý blog... Takhle... upraveně, propracovaně a hezky. :-)

Myslím, že si tuto majitelku krásného blogu můžeme brát za tzv. určitý vzor. ;-)

Hodnotím vaše blogy - Mařenka Střelenka

13. května 2009 v 18:01 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy


Desing - celkový pohled: Celý blog sladěný do jedné barvy - černá a písmo - bílá. Dobrá konbinace barev. Ze záhlaví by mělo být alespoň trošku patrné (pokud je blog založený na určitou hranici), o čem blog je. Tento neomezený, čily je v podstatě jedno, co se na desing dá. :-) Stránka není ani moc široká ani přehnaně úzká. :-) Dál není co dodat.

Menu: Je tam málo věcí, čily je to ještě pořád přehledné, i když to není seřazeno podle abecedy (pokud tam budeš dávat víc položek, tak bych už zvolení podle abecedy zvolila... je to lepší... :-) Nalezneme tam založení... originální zajímavost, jméno autorky blogu a kontakty... to se taky hodí a nemusíme to nikde různě vyhledávat.
Jediná věc, kterou bych vytkla je, že menu je udělané v autorském profilu, i když blog.cz udělala na tuto věc určitou fuknci - volitelný box menu... nebo nějak tak se to jmenuje (nastavení-položky menu). Vím, že je to otrava předělávat to.. ale je to lepší... alespoň ten nadpis "Profil" nebude rušit a dole ten odkaz "více"... :-) (Jen taková rada.)

Obsah - stránka: Články nejsou nijak složité, jsou srozumitelné. Možná bych ale dala novým článkům (jak je název - ty odkazy - přidat komentář, název, celý článek), tak těm bych nastavila podtžení, protože takhle se v článkách člověk špatně orientuje. Pak bych si možná dala pozor na měnění barvy textu a velikosti... Moc bych se do toho nepouštěla... spíš označit jen část textu, který chceš, aby byl jiný než ostatní... zdůraznit ho... ale ne celý text.. to působí trochu rušivě. :-)
Jinak se mi tvůj blog moc líbí a věřím, že bude kvést ještě dále do krásy. :-)

Spřátelení s Martnkou

13. května 2009 v 17:38 | Madeleine Flowers |  Spřátelení
Spřátelení s Martnkou je tady! Je to mé SB ještě z druhého blogu a znovu jsme se našly. :-)
Má blog založený na základě článků HP, tedy hlavně povídek HP. Určitě si nějaké přečtěte, protože to stojí za to.

P. S.: Omlouvám se, že jsem si tě přidala tak pozdě... Děkuji za spřátelní. :-)