STRÁNKY DOČASNĚ POZASTAVENY

Hodnotím vaše blogy - Fleur

20. dubna 2009 v 18:05 | Madeleine Flowers |  Hodnotím vaše blogy
První milý človíček, který se přihlásil do - "Hodnotím vaše blogy" - je Fleur.

Tak... začínáme... :-)

 • Desing - celkový pohled: Světlá příjemná barva, jednoduchost desingu, záhlaví v menu - méně časté :-), ale hezké. Rámečkovité ohraničení - oddělení obrázků, že nepůsobí "ustřiženě"... :-) Dobrá volba. Zajímavé je, že postavy na okrajích zůstanou na svém místě, tak, jak mají. :-)
  Desing se mi celkově líbí, kombinace barev - výborná, obrázky - kvalitní, hodí se k sobě, stránka není ani moc široká ani moc úzká - nepůsobí to rušivě. Jsem spokojená. :-D
 • Menu: Seřazení rubrik, tak jak se k sobě hodí, není to sice podle abecedy (kdo by se s tím chtěl patlat), ale je to přehledné.
  Animace v menu... Někomu se to může líbit, ale na někoho může animace v menu působit rušivě, ale beru to z obecného hlediska, mě to třeba nevadí... :-D Akorát bych ti ale doporučovala nedávat jich tam víc než tak tři, potom by to mohlo být i moc.
  Přehledné, upravené do jednotného celku (zarovnání na střed + tečky kolem), není to nic přeplácaného - Opět jsem spokojená.
 • Obsah - články: Autorka blogu má osobní styl psaní, neopičí se... což oceňuji,... že prostě zůstává sama sebou. Na nic si nehraje a tak... Odrazuje se to z článků.
  Snaží se o denní aktualizaci i přes nedostatku času, jak jsme na tom asi všichni. Aktuální novinky ze světa Twilight a HP... to u ní najdeme, ale přece jen není výhradně vysazená na jednom jediném tématu, píše články i na jiná témata. Není zaměřená jedno, takže její stránky nejsou závislé na Twilight nebo HP, což oceňuji také... :-)
  Články se mi hezky čtou, nejsou ani moc dlouhé a ani moc krátké, tak akorát, že nikdo není ani otrávený ani nespokojený s nedostatkem. :-) Nezávislost na jednom jediném tématu. :-) Myslení i na druhé. :-) (Minidárky k narozeninám apod. :-D)
Tak... z mé hlavy dneska už nic víc neposoudím... Asi jsem vše vyčerpala... Nemám asi snad žádnou vítku a myslím, že takto by mohl vypadat každý blog, stačí když se člověk zamyslí a může udělat i velké věci... :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fleur Fleur | Web | 20. dubna 2009 v 18:10 | Reagovat

ty jo díky =D
proč bych se měla zlobit ... vždyť já čekala takovou sprdu za můj úděsný pravopis a neoriginální menu
díky moc ... přidam si to k jednomu hodnocení, co už mam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.